اخبار صنعت

در خصوص محله نارمک بیشتر بدانیم

محله نارمک تهران که به محله صد میدان معروف است یکی از قدیمی ترین محله های تهران است و در گذشته نام دهکده ای قدیمی و یکی از مناطق خوش آب و هوا و سردسیری تهران، با حدود 100نفر سکنه بوده است. حدود سال های 1320 بود که مردم برای زندگی به اراضی بایر شرق تهران روی...

21 تیر 1399

توزیع رایگان سیب زمینی به جای دورریختن

کشاورزان ایالت واشنگتن آمریکا در پی فروش نرفتن محصول سیب زمینی خود در بحران پاندمی ویروس کرونا، به جای دور ریختن، به توزیع رایگان آن پرداختند.

15 تیر 1399

موج جدید استارتاپ های یونیکورن در راهند

مطابق تحقیقی که مؤسسه تحقیقاتی CB Insights برای نیویورک تایمز انجام داده است، به نظر می رسد استارتاپ های بعدی که در عرصه کسب وکارهای یونیکورن قدم می گذارند، بیشتر بر حوزه نرم افزار و صنایع خاص تری مانند مزارع، بانک ها و علوم زیستی تمرکز دارند

8 تیر 1399

خبرنگاران آمریکا 75 میلیون بشکه نفت به ذخایر ملی اضافه می کند

نیویورک- خبرنگاران- رئیس جمهوری آمریکا قیمت نفت را در یک ماه دیگر بین 25 تا 28 دلار پیش بینی کرد و گفت 75 میلیون بشکه به ذخایر ملی آمریکا افزوده می شود.

6 تیر 1399

خبرنگاران تولیدات مازاد دامداران و مرغداران در قالب طرح تنظیم بازار خریداری گردد

اراک - خبرنگاران - نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: تولیدات مازاد دامداران و مرغداران کشور در قالب طرح تنظیم بازار توسط دولت خریداری و ذخیره سازی گردد.

5 تیر 1399

نفوذناپذیری عشایر خراسان جنوبی در مقابل کرونا ، 89 محله آب رسانی می شود

سرپرست اداره کل امور عشایر خراسان جنوبی با اشاره به شیوع کرونا و ابتلای جامعه عشایرنشین استان گفت: جمعیت عشایرنشین استان از 15 هزار و 676 خانوار تشکیل شده و 80 درصد عشایر استان در نوار مرزی شهرستان های زیرکوه، درمیان، سربیشه و نهبندان ساکن هستند، که تا به...

4 تیر 1399

خبرنگاران مربی تیم دختران: در فوتبال زنان برنامه ریزی وجود ندارد

تهران- خبرنگاران- مربی تیم فوتبال دختران زیر 19 سال گفت: در فوتبال زنان برنامه ریزی وجود ندارد و هر زمان در مورد آن صحبت کردیم، گفتند که ابتدا تکلیف فوتبال مردان معین گردد بعد زنان.

2 تیر 1399

پرداخت 576 میلیارد ریال وام ارزان قیمت به کشاورزان

معاون بهبود و تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی یزد گفت: با هدف توسعه کشت محصولات کم آبخواه و صرفه جویی در مصرف آب در سال زراعی 99-98 مبلغ 576 میلیارد ریال وام ارزان قیمت برای ایجاد 66 هکتار گلخانه به کشاورزان پرداخت شد.

30 خرداد 1399

زندگی عادی را فراموش کنید ، پیک های بعدی کرونا احتمالا در راهند

دکتر حریرچی با بیان اینکه تا وقتی دارو و واکسن کرونا تهیه نشود باید به زندگی با آن عادت کرد گفت در همه کشورهای جهان احتمال پیک های دوم، سوم و بیشتر کرونا وجود دارد.

28 خرداد 1399

رشد 100 درصدی اشتغال و سرمایه گذاری در محلات

خبرنگاران/مرکزی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان محلات گفت: در سال 98 در شهرستان محلات 1699 میلیارد ریال سرمایه گذاری انجام شده که زمینه اشتغال 180 نفر را فراهم کرده است.

25 خرداد 1399

تاتلی شانه ترکیه

در این مطلب دستورالعمل تهیه نوعی شیرینی ترکیه ای خوشمزه را به شما عزیزان آموزش داده ایم.

13 خرداد 1399

تعهد شرکت های حمل ونقلی برای پرداخت به موقع کرایه ها

معاون حمل ونقل سازمان راهداری گفت: شرکت های حمل ونقلی متعهد شده اند کرایه کامیون ها را به موقع پرداخت کنند.

8 خرداد 1399

بازبینی طرح SLS - بزرگترین موشک دنیا

موشک SLS که نخستین پرواز آزمایشی آن برای سال 2017 برنامه ریزی شده است، به شکل انعطاف پذیر و قابل شمولی طراحی شده که بتواند نیازهای گوناگون ماموریت های سرنشین دار یا باری را برآورده کند.

24 اردیبهشت 1399

خبرنگاران فراوری 18.5 میلیون تن شمش فولادی

تهران- خبرنگاران- شرکت های عظیم بخش معدن وصنایع معدنی و تابعه سازمان ایمیدرو در 11ماهه سال جاری 18.5 میلیون تن شمش فولادی فراوری کردند که در مقایسه با مدت مشابه پارسال رشد چهار درصدی را ثبت کردند.

12 اردیبهشت 1399

صادقی: لیگ باید زودتر تعطیل می شد، پرسپولیس با شایستگی سه بار قهرمان شد

سرمربی تیم فوتبال سایپا می گوید امیدوار است جدول لیگ برتر اساس شایستگی ها چیده گردد و به خاطر اشتباه داوری تیمی متضرر نگردد.

31 فروردین 1399

الکترود های درون قشری سازگار با بافت مغز در کشور طراحی شد

پژوهشگران در دانشگاه صنعتی سهند تبریز با حمایت ستاد توسعه علوم شناختی معاونت علمی پیروز به طراحی الکترود های درون -قشری شدند.

29 فروردین 1399

می توان مدیریت صحیحی در صنعت روی داشت

خبرنگاران/زنجان فرماندار شهرستان زنجان اظهار کرد: کسانی که به دنبال کسب اطلاعات هستند ضربه ای نخواهند خورد؛ چراکه انسان ضربه ناآگاهی خود را می خورد.

26 فروردین 1399

البرز استانی توانمند در مباحث پژوهشی، وجود 36000 واحد صنعتی در البرز اهمیت پژوهش را بیشتر می کند

سید محمدباقر حسینی در گفتگو با خبرنگارانضمن اشاره به خدمت دو ساله خود در دانشگاه علمی و کاربردی البرز گفت: استان البرز با توجه به نو پابودن، استانی است که با ویژگی های منحصر به فرد خود و توانمندی های بسیار توانسته در زمینه پژوهش بسیاری از مباحث را عملیاتی...

15 فروردین 1399

توسعه مبادلات با همسایگان؛ نیازمند توافقات دولتی

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بجنورد با بیان اینکه انتخاب بازار هدف صادراتی یکی از مهم ترین موضوعات بازاریابی بین المللی است، گفت: کلید عرضه بیشتر کالا و خدمات ایران به بازارهای همسایه فقط با توافقات دولت ها در سطح کلان میسر می شود.

7 فروردین 1399

بهره برداری از 1290 پروژه مخابراتی آذربایجان شرقی

خبرنگاران/آذربایجان شرقی مدیر مخابرات منطقه آذربایجان شرقی با تشریح دستاوردهای مخابرات استان در یکساله گذشته، گفت: در مجموع برای 1290 پروژه مخابراتی به بهره برداری رسیده و بیش از 1284 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

5 فروردین 1399
تعداد: (39)