اخبار و رویدادها

سلبریتی ها و حمایت از کاندید خاص به بیان ژوله

امیرمهدی ژوله، فیلمنامه نویس طنز و بازیگر کشور، درباره حواشی ایجاد شده برای سلبریتی ها مبنی بر حمایت آنان از یک کاندید خاص در دوران انتخابات ریاست جمهوری، پستی را در اینستاگرام خود منتشر کرد.

11 اسفند 1399

افسردگی در کمین ایرانیان

تهران (پانا) - به گفته یک جامعه شناس پیامدهای تجرد قطعی با پند و اندرز مسئله ای حل نمی گردد، باید دولت و مجلس حمایت ها از خانواده را تقویت نمایند. کشور به سمت پیری جمعیت، کاهش آمار ازدواج، افزایش آمار طلاق و پایین آمدن نرخ تولد پیش می رود. اگر اقدام درستی...

9 اسفند 1399

اسپری بینی برای رهایش دارو های ضد روان پریشی به مغز ساخته شد

محققان با استفاده از نوعی نانوذرات، اسپری ساختند که قادر است دارو های ضد روان پریشی را به صورت مستقیم به مغز برساند.

9 اسفند 1399

روش های ترک اعتیاد؛ چگونه اعتیاد را ترک کنیم؟

روش های ترک اعتیاد بسیار گوناگون هستند و مراکز ترک اعتیاد با متدهای مختلف سعی در کمک به افراد معتاد به مواد مخدر دارند. با این حال، همه مبتلایان باید بدانند که باید یک برنامه صحیح درمانی تهیه نمایند و به توصیه های پزشکی عمل نمایند و در عین...

8 اسفند 1399

الجعفری: دولت جدید آمریکا به اشغالگری، تجاوز و غارت ثروت سوریه انتها دهد

نماینده سوریه در سازمان ملل در جریان نشست شورای امنیت تاکید کرد: اگر آشوب های تروریستی اخیر در واشنگتن در یکی از کشورهای منطقه ما رخ می داد، از سوی بیشتر پایتخت های غربی از آن استقبال می شد.

7 اسفند 1399

حاشیه دیدار سایپا - گل گهر، ادای احترام به میناوند، حضور اسکوچیچ و نیمکت نشینی حقیقی

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران برای تماشای دیدار تیم های سایپا و گل گهر سیرجان در ورزشگاه پاس قوامین تهران حضور یافت.

7 اسفند 1399

وزارت ارشاد در ارائه بن کتاب به دانشجویان دانشگاه آزاد کوتاهی کرد

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: متاسفانه وزارت ارشاد در ارائه بن کتاب به دانشجویان دانشگاه آزاد با وجود ارسال اسامی کوتاهی کرد.

6 اسفند 1399

راه میانبر رشد کسب وکار

وقتی حرف از هکرها و هک کردن است، ذهنیتی از دسترسی غیرمجاز به اطلاعات و سوءاستفاده از این اطلاعات برایمان ایجاد می شود.

5 اسفند 1399

ابراز رضایت سجادی از شرایط کاروان ایران برای المپیک 2020

جلسه ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک به ریاست وزیر ورزش با موضوع آنالیز آخرین شرایط فدراسیون های شمشیربازی، وزنه برداری و تیراندازی برگزار گردید.

5 اسفند 1399

جوان قاتل با گذشت اولیای دم از چوبه دار رهایی یافت

خبرنگاران/کرمانشاه رئیس شوراهای حل اختلاف استان کرمانشاه گفت: یک جوان محکوم به اعدام پس از شش سال با گذشت اولیای دم از قصاص رهایی پیدا کرد.

3 اسفند 1399

500 تبلت به دانش آموزان نیازمند شهرستان بم اهدا شد

خبرنگاران/کرمان با همراهی خیرین و بنگاهای مالی فعال در شهرستان بم از جمله صنایع خودروسازی کرمان و مدیران خودرو تعداد 500 وسیله یاری آموزشی تبلت به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) اهدا شد.

2 اسفند 1399

اتمر: در فرایند صلح کوشش می کنیم طالبان از گروه های تندرو جدا گردد

وزیر خارجه افغانستان گفت که این کشور در فرایند صلح کوشش می نماید تا طالبان را از سایر گروه های تندرو خارجی جدا نموده و اعضای آن را به زندگی صلح آمیز برگرداند.

2 اسفند 1399

اشاره به مشارکت مردم در کاهش آلودگی هوا، انداختن تو پ به زمین آنان است

همزمان با ششمین روز هفته هوای پاک که با عنوان مشارکت مردمی و هوای پاک نامگذاری شده است، یک کارشناس محیط زیست با اشاره به نقش مردم درکاهش آلودگی هوا شرح داد: نمی توان انتظار داشت که مردم در زمینه مبارزه با آلودگی هوا مشارکت داشته باشند وقتی دولت بودجه...

1 اسفند 1399

بیماری دیابت چیست؟ بررسی علل، علائم تا تشخیص و درمان

بیماری دیابت چیست؟ چه رویداد هایی در بدن باعث بروز این بیماری می شود؟ در این مطلب قصد داریم شما را با انواع بیماری دیابت که شامل دیابت نوع 1 و دیابت نوع 2 و دیابت بارداری می باشند آشنا نمائیم. همچنین علت، علائم، راه های تشخیص، راه های پیشگیری...

30 بهمن 1399

پذیرایی به صرف حال خوب

به ظاهر نامش که نگاه می کنی انگار یک مکتب ادبی یا رشته هنری است مثل کوبیسم. داونتیسم اما نام یک کافه است که به گفته سیدامیر عرب، مدیر این کافه تشکیل شده از دو نام، داون و اوتیسم.

30 بهمن 1399

روش صحیح تمیز کردن پرنده های خانگی و قفس آن ها

نگه داری از پرنده ها در خانه می تواند بسیار سرگرم کننده و جالب باشد، اما مسئولیت های زیادی هم دارد. اگر از طرفداران پرنده های خانگی هستید، باید بدانید که نظافت آن ها کار آسانی نیست. در این مطلب روش های تمیز کردن پرنده های خانگی، قفس و لوازم...

28 بهمن 1399

بعد از مهدی ترابی یک لژیونر دیگر پرسپولیسی هم از تیم کنار گذاشته شد!

شهاب زاهدی از تیم اصلی المپیک دونتسک اوکراین کنار گذاشته شد.

28 بهمن 1399

اکران دیدن این فیلم جرم است

دیدن این فیلم جرم است در جشنواره به عنوان یک فیلم سیاسی با واکنش های فراوان و گا ها تندوتیزی رو به رو شد و اکران این فیلم در حالی به تأخیر افتاد که به دلیل انتقاداتی که به دولت و برخی سیاسیون وارد شده بود، پروانه نمایش آن صادر نشد.

27 بهمن 1399

شنبه، روز سرنوشت ساز بورس، آیا صف های فروش جمع می شود؟

به گزارش خبرنگاران، در جریان معاملات هفته گذشته بازار سهام به دلیل افزایش تنش ها در منطقه و قیمت گذاری دستوری فولاد روندی نزولی پیدا کرد اما بورس در ادامه چه می شود؟

26 بهمن 1399

نتیجه سی و دومین هفته عرضه اوراق بهادار دولتی

معاونت نظارت اقتصادی و خزانه داری وزارت اقتصاد طی اطلاعیه ای نتیجه سی و دومین هفته عرضه اوراق بهادار دولتی منتهی به مورخ 1399/10/17 را بیان کرد.

25 بهمن 1399
تعداد: (349)