اخبار اقتصادی

سلبریتی ها و حمایت از کاندید خاص به بیان ژوله

امیرمهدی ژوله، فیلمنامه نویس طنز و بازیگر کشور، درباره حواشی ایجاد شده برای سلبریتی ها مبنی بر حمایت آنان از یک کاندید خاص در دوران انتخابات ریاست جمهوری، پستی را در اینستاگرام خود منتشر کرد.

11 اسفند 1399

افسردگی در کمین ایرانیان

تهران (پانا) - به گفته یک جامعه شناس پیامدهای تجرد قطعی با پند و اندرز مسئله ای حل نمی گردد، باید دولت و مجلس حمایت ها از خانواده را تقویت نمایند. کشور به سمت پیری جمعیت، کاهش آمار ازدواج، افزایش آمار طلاق و پایین آمدن نرخ تولد پیش می رود. اگر اقدام درستی...

9 اسفند 1399

الجعفری: دولت جدید آمریکا به اشغالگری، تجاوز و غارت ثروت سوریه انتها دهد

نماینده سوریه در سازمان ملل در جریان نشست شورای امنیت تاکید کرد: اگر آشوب های تروریستی اخیر در واشنگتن در یکی از کشورهای منطقه ما رخ می داد، از سوی بیشتر پایتخت های غربی از آن استقبال می شد.

7 اسفند 1399

راه میانبر رشد کسب وکار

وقتی حرف از هکرها و هک کردن است، ذهنیتی از دسترسی غیرمجاز به اطلاعات و سوءاستفاده از این اطلاعات برایمان ایجاد می شود.

5 اسفند 1399

500 تبلت به دانش آموزان نیازمند شهرستان بم اهدا شد

خبرنگاران/کرمان با همراهی خیرین و بنگاهای مالی فعال در شهرستان بم از جمله صنایع خودروسازی کرمان و مدیران خودرو تعداد 500 وسیله یاری آموزشی تبلت به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) اهدا شد.

2 اسفند 1399

اشاره به مشارکت مردم در کاهش آلودگی هوا، انداختن تو پ به زمین آنان است

همزمان با ششمین روز هفته هوای پاک که با عنوان مشارکت مردمی و هوای پاک نامگذاری شده است، یک کارشناس محیط زیست با اشاره به نقش مردم درکاهش آلودگی هوا شرح داد: نمی توان انتظار داشت که مردم در زمینه مبارزه با آلودگی هوا مشارکت داشته باشند وقتی دولت بودجه...

1 اسفند 1399

پذیرایی به صرف حال خوب

به ظاهر نامش که نگاه می کنی انگار یک مکتب ادبی یا رشته هنری است مثل کوبیسم. داونتیسم اما نام یک کافه است که به گفته سیدامیر عرب، مدیر این کافه تشکیل شده از دو نام، داون و اوتیسم.

30 بهمن 1399

شنبه، روز سرنوشت ساز بورس، آیا صف های فروش جمع می شود؟

به گزارش خبرنگاران، در جریان معاملات هفته گذشته بازار سهام به دلیل افزایش تنش ها در منطقه و قیمت گذاری دستوری فولاد روندی نزولی پیدا کرد اما بورس در ادامه چه می شود؟

26 بهمن 1399

نتیجه سی و دومین هفته عرضه اوراق بهادار دولتی

معاونت نظارت اقتصادی و خزانه داری وزارت اقتصاد طی اطلاعیه ای نتیجه سی و دومین هفته عرضه اوراق بهادار دولتی منتهی به مورخ 1399/10/17 را بیان کرد.

25 بهمن 1399

کرونا آمار جراحی زیبایی بینی را کاهش نداد

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با اشاره به اینکه آمار جراحی های زیبایی بینی علی رغم شیوع کرونا، فرایند چندان کاهشی نداشته است، گفت: پیشنهاد پزشکان برای دختران جهت انجام جراحی بینی 16 سال تمام و برای پسر ها 18 سال تمام است.

24 بهمن 1399

تعطیلی آخرین راه حل کاهش آلودگی هوا است

خبرگزاری خبرنگاران- شهردار تهران تعطیلی پایتخت را آخرین راه چاره کاهش آلودگی هوا دانست و گفت: 19 دستگاه در مقابله با آلودگی هوای پایتخت نقش دارند و سهم شهرداری در این زمینه از همه کمتر است.

23 بهمن 1399

لبنان، سعد حریری در گیر و دار ماندن یا رفتن، کوشش های ناکام آمریکا برای حذف حزب الله از دولت

درحالی که هیچ چشم اندازی برای تشکیل دولت در لبنان دیده نمی گردد سعد حریری به همراه فرانسوی ها منتظر خاتمه دوره ترامپ است و به اتلاف وقت ادامه می دهد.

23 بهمن 1399

نجات طرح های نیمه تمام با تأمین اقتصادی مبتنی بر قرارداد

تأمین اقتصادی مبتنی بر قرارداد (فکتورینگ) از جمله ابزارهای جدید و کاربردی تأمین اقتصادی در جهان است و می تواند راه حل مناسبی برای حل معضل تامین وثیقه برای دریافت تسهیلات اقتصادی از نظام بانکی کشور باشد.

21 بهمن 1399

تاثیر اپلیکیشن ایوا در قطع زنجیره کرونا

مدیر عامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد با اشاره به اینکه تردد غیر ضروری مردم به شعب بانکی را کاهش می دهیم، اضافه کرد: یک بانک دیجیتالی در قالب یک اپلیکیشن پرداخت، ایجاد شده است.

20 بهمن 1399

واردات کامیون های دست دوم آزاد شد

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای خبر از آزاد شدن واردات کامیون های دست دوم داد. جزئیات ثبت نام برای این نوع کامیون را در ادامه بخوانید.

15 بهمن 1399

اقتصاد ایرلاین ها با کرونا به چه روزی افتاده است؟

پاندمی کرونا همه دنیا را در تمام بخش ها به شدت تحت تاثیر قرار داده و اقتصاد را با چالش های بسیاری روبرو نموده است. اقتصاد ایرلاین ها با کرونا به چه روزی افتاده است؟

14 بهمن 1399

جزییات طرحی برای شکستن انحصار خودرو در کشور

خبرنگاران : طبق خبر منتشره در سایت رسمی وزارت صمت، علیرضا رزم حسینی به قطعه سازان پیشنهاد داده که با تشکیل کنسرسیوم، به سراغ تولید خودرویی ایمن و با کیفیت بروند.

13 بهمن 1399

سومین دور گفت وگوهای تجاری ایران و جمهوری آذربایجان برگزار گردید

سومین دور از گفت وگوها بر روی متن موافقتنامه تجارت ترجیحی دو کشور ایران و جمهوری آذربایجان به شکل ویدئوکنفرانسی برگزار گردید.

11 بهمن 1399

تست روانشناسی که کدهای مخفی شخصیت شما را رمزگشایی می نماید

روانشناسان می گویند که این چهره ها میتوانند شما را لو بدهند و بگویند که دیگران در خصوص شما چه فکری می نمایند.

10 بهمن 1399

خبرنگاران سند اجرایی شهرستان های استان کرمانشاه تدوین می شود

کرمانشاه- خبرنگاران- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کرمانشاه، از طراحی و تدوین سند اجرایی شهرستان های استان تا انتها بهمن ماه امسال خبر داد.

8 بهمن 1399
تعداد: (101)