3 سال تا جام جهانی، تیم ملی فوتبال را (لطفا) دریابید

به گزارش فرافایل، جام جهانی 2022 قطر دقیقا 3 سال دیگر در 27 آذر 1401 برگزار می شود اما شرایط نیمکت تیم ملی ایران نگرانی هایی را ایجاد کرده است.

3 سال تا جام جهانی، تیم ملی فوتبال را (لطفا) دریابید

به گزارش ایسنا، جام جهانی 2022 قطر دقیقا 3 سال دیگر در همین امروز در کشور همسایه یعنی قطر برگزار می شود. در حالی که ایران به دلیل نزدیکی به قطر در این دوره می تواند امیدوار به کسب نتیجه خوب باشد ولی متاسفانه در فاصله 1096 روز تا شروع این رقابت ها هنوز شرایط نیمکت تیم ملی ایران تعیین نیست.

فدراسیون فوتبال ایران هنوز نتوانسته قرارداد سرمربی قبلی را فسخ کند و به سراغ سرمربی بعدی برود. دو شکست برابر بحرین و عراق زنگ خطر را برای فوتبال ایران به صدا درآورده است و از تقریبا 3 ماه دیگر بازی های دور برگشت گروه ما شروع می شود جایی که حق اشتباه نداریم و باید تمام امتیازات بازی های دور برگشت را به دست بیاوریم.

بعد از سرانجام جام ملت های قطر چندین ماه طول کشید تا مارک ویلموتس به عنوان سرمربی انتخاب شود و حالا بعد از یک سال پرتلاطم که باعث از بین رفتن جایگاه نخست تیم های آسیایی در رده بندی فیفا شد، از یحیی گل محمدی و برانکو به عنوان گزینه های سرمربی تیم ملی یاد شده است.

منبع: عصر ایران

به "3 سال تا جام جهانی، تیم ملی فوتبال را (لطفا) دریابید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 سال تا جام جهانی، تیم ملی فوتبال را (لطفا) دریابید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید