شرایط متفاوت دو ستاره پرسپولیس برای جدایی

به گزارش فرافایل، سه بازیکن ملی پوش پرسپولیس برای تمدید قراردادهایشان شرایط کاملا متفاوتی نسبت به همدیگر دارند.

شرایط متفاوت دو ستاره پرسپولیس برای جدایی

به گزارش گروه ورزشی فرافایل، باشگاه پرسپولیس در فصل جاری رقابت های لیگ برتر بازیکنان زیادی را به جمع شاگردان یحیی گل محمدی افزود اما همچنان با تاخیر در تمدید قرارداد سه بازیکن ملی پوش خود روبه رو است.

وحید امیری، احمد نورالهی و محمدحسین کنعانی زادگان در سرانجام فصل جاری رقابت های لیگ برتر بیستم قراردادشان به اتمام می رسد.

جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که نمی خواهد همچون مدیران پیشین این تیم با حاشیه های همیشگی تمدید قرارداد بازیکنان اصلی در تابستان روبرو گردد با شرایط کاملاً متفاوت در مذاکره اولیه با آنها روبرو شده است.

وحید امیری اوکی داد

هافبک ملی پوش پرسپولیس با پیشنهاد تمدید دوساله قرارداد خود با این باشگاه موافقت نموده است. وحید امیری که در آخرین بازی تیم ملی ایران مقابل سوریه نیز در ترکیب حضور داشت یکی از بازیکنان تاثیرگذار پرسپولیس محسوب می گردد.

امیری ابتدای فصل گذشته، پس از حضور ناپیروز خود در فوتبال باشگاهی ترکیه به پرسپولیس بازگشت و توانست با این تیم بار دیگر به قهرمانی برسد.

او که پیشنهادی از لیگ های خارجی دریافت ننموده است تصمیم به ماندن در ایران گرفته تا بتواند همچنان در جمع سرخپوشان بازی کند.

احمد نورالهی در شک و تردید

بدون شک نورالهی یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان پرسپولیس در یک فصل و نیم اخیر بوده است. بازی های خوب او و پختگی اش در خط میانی سرخ ها تاثیر به سزایی در پیروزیت های این تیم داشته است. نورالهی به واسطه همین عملکرد نیز تبدیل به یکی از ملی پوشان ثابت در اردوها شده است.

او که پیشنهادی خیره نماینده از لیگ ستارگان قطر دریافت نموده است همچنان تمایل به ماندن در پرسپولیس دارد. کاپیتان سوم سرخپوشان در نیم فصل پای میز مذاکره با مسئولان باشگاه نشست تا در صورت افزایش قراردادش دو فصل دیگر در جمع سرخپوشان باقی بماند. با این حال نتوانست با مدیران باشگاه به توافق برسد تا حضورش در فصل آینده مورد ابهام باشد.

کنعانی زادگان در جهت لژیونر شدن

مدافع میانی تیم ملی ایران که پیروز به گلزنی در آخرین بازی این تیم با سوریه شد قصد جدایی از پرسپولیس و حضور در لیگ ستارگان قطر دارد. از این رو مدافع سرخ ها همچنان حاضر به مذاکره با سمیعی برای تمدید قرارداد خود نشده است. کنعانی زادگان به احتمال فراوان پیشنهاد میلیون دلاری خود از قطر را بپذیرد و در تابستان به این کشور سفر کند.

به این ترتیب سه ملی پوش پرسپولیس روینمودهای مختلفی را در قبال پیشنهاد تمدید قراردادشان پیش رو دارند و ممکن است سرخپوشان را در جابجایی آینده دچار چالش نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شرایط متفاوت دو ستاره پرسپولیس برای جدایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط متفاوت دو ستاره پرسپولیس برای جدایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید