مدارس چهارمحال و بختیاری آمادگی جهت پذیرش دانش آموزان را دارد

به گزارش فرافایل، مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: در صورت تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر بازگشایی مدارس، مدارس استان آمادگی کامل جهت پذیرش دانش آموزان را دارد.

مدارس چهارمحال و بختیاری آمادگی جهت پذیرش دانش آموزان را دارد

به گزارش از ، فرحناز قائدامینی مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: در صورت تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر بازگشایی مدارس، مدارس استان آمادگی کامل جهت پذیرش دانش آموزان را دارد.

او افزود: اقدامات بسیار مفیدی در زمینه استمرار فرایند آموزش و عدم قطع ارتباط دانش آموزان با مدرسه، صورت گرفت که برخی از آن ها نیز از سوی وزارت متبوع جهت اجرا در کل کشور مورد توجه قرار گرفت.

قائد امینی با توجه به سرانه توزیع شده در بین مناطق 17 گانه استان جهت گندزدایی و ضدعفونی مجدد مدارس افزود: هیچ مسئله ای در این زمینه نداریم.

او ضمن تقدیر از مدیران مدارس جهت تمهید مقدمات اجرایی شدن شبکه شاد (شبکه اجتماعی دانش آموزان) ادامه داد: در راستای اجرایی شدن این طرح و مقدمات آن، اطلاعات بسیار دقیقی از شرایط امکانات و زیرساخت های لازم در مدارس استان و میزان دسترسی دانش آموزان به این امکانات به دست آمد، که قطعاً در برنامه ریزی های بعدی مورد توجه قرار خواهد گرفت.

ف

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مدارس چهارمحال و بختیاری آمادگی جهت پذیرش دانش آموزان را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدارس چهارمحال و بختیاری آمادگی جهت پذیرش دانش آموزان را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید