لورکوزن 0 - 2 یوونتوس؛ پیروزی در شب گلزنی رونالدو

به گزارش فرافایل، یوونتوس پیروز شد در خانه لورکوزن با دو گل به فزونی دست یابد.

لورکوزن 0 - 2 یوونتوس؛ پیروزی در شب گلزنی رونالدو

به گزارش گروه ورزشی فرافایل، یوونتوس که پیش از این صعود خود را به عنوان صدرنشین قطعی نموده بود، با دو پاس گل پائولو دیبالا در نیمه دوم و گل های کریستیانو رونالدو و گونسالو ایگواین، در آلمان با دو گل لورکوزن را مغلوب کرد.

یوونتوس بازی را هجومی شروع کرد و در دقیقه دهم ایگواین در موقعیتی تک به تک تا آستانه زدن گل اول پیش رفت، اما او ترجیح داد به رونالدو پاس بدهد و این موقعیت از دست رفت.

لحظاتی بعد یوونتوس فاصله ای تا زدن گل اول نداشت، اما ضربه زیبای پائولو دیبالا به دیرک دروازه لورکوزن برخورد کرد و این موقعیت از دست رفت. در دقیقه 22 کریم بالعربی درون محوطه جریمه یوونتوس صاحب موقعیت شد، اما ضربه او با عکس العمل جیجی بوفون همراه شد.

دقایقی بعد ایگواین باز هم در موقعیتی بسیار خوب می توانست دروازه هاردسکی را باز کند، اما ضربه او اینبار از بالای دروازه لورکوزن به بیرون رفت.

در دقایق خاتمهی نیمه اول بود که کریم بالعربی صاحب موقعیت مناسبی برای گلزنی شد، اما دمیرال با یک تکل فوق العاده دروازه یوونتوس را نجات داد و نیمه نخست با تساوی بدون گل به خاتمه رسید.

یوونتوس در همان اوایل نیمه دوم صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی شد، اما ارسال پاس فدریکو برناردسکی به رونالدو نرسید و این موقعیت از دست رفت. دقایقی بعد و روی ارسال برناردسکی و ضربه رونالدو یوونتوس بالاخره به گل اول دست یافت، اما این گل آفساید اعلام شد.

در دقیقه 67 رونالدو باز هم در مقابل دروازه لورکوزن می توانست صاحب موقعیت گلزنی گردد، اما خروج به موقع هاردسکی مانع رخ دادن این اتفاق شد.

اما در دقیقه 74 یوونتوس بالاخره مزد رجحان خود را گرفت و به گل دست یافت. ارسال زمینی دیبالا در مقابل دروازه به رونالدو رسید و او با ضربه ای دقیق دروازه لورکوزن را باز کرد.

حملات بیانکونری ادامه یافت و این تیم اما در دقیقه 90 به گل دوم دست یافت. دیبالا پشت محوطه ایگواین را صاحب فرصت کرد تا او با ضربه ای دقیق گل دوم تیمش را به ثمر برساند و در نهایت یووه با دو گل لورکوزن را مغلوب کند.

اما اتلتیکومادرید، دیگر تیم این گروه نیز پیروز شد با دو گل لوکوموتیو مسکو را مغلوب نموده و بعد از یوونتوس به عنوان تیم دوم راهی دور بعدی لیگ قهرمانان گردد. ابتدا کایرن تیریپیر در دقیقه دو یک ضربه پنالتی را از دست داد و پنج دقیقه بعد این ژائو فلیکس بود که پیروز به گلزنی برای تیمش شد.

اتلتیکومادرید در نیمه دوم نیز تیم برتر میدان بود و در دقیقه 54 و روی ارسال کوکه و ضربه فیلیپه به گل دوم هم دست یافت. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و شاگردان دیگو سیمئونه با رجحان 0-2 مقابل لوکوموتیو، راهی مرحله حذفی لیگ قهرمانان شدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "لورکوزن 0 - 2 یوونتوس؛ پیروزی در شب گلزنی رونالدو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لورکوزن 0 - 2 یوونتوس؛ پیروزی در شب گلزنی رونالدو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید