غلامی: پروژه های ناتمام را برای دولت آینده به حداقل می رسانیم

به گزارش فرافایل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در سال پایانی دولت برنامه ریزی ها به صورتی خواهد بود که تعداد پروژه های ناتمام برای دولت آینده را به حداقل برسانیم.

غلامی: پروژه های ناتمام را برای دولت آینده به حداقل می رسانیم

به گزارش گروه دانشگاه فرافایل، به نقل از وزارت علوم، منصور غلامی در آیین افتتاح مجازی پروژه های عمرانی قابل بهره برداری و منتخب دانشگاه ها، مراکز آموزشی، پژوهشی و فناوری که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت انجام گرفت، بیان نمود: در سال پایانی دولت، برنامه ریزی ها به صورتی خواهد بود که تعداد پروژه های ناتمام برای دولت آینده را به حداقل برسانیم.

غلامی با تشکر از همه دست اندرکاران در به نتیجه رساندن و اتمام پروژه های عمرانی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی گفت: امروز شاهد افتتاح پروژه های عمرانی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی به عنوان نمونه ای از تلاش همکاران دانشگاهی هستیم.

وزیر علوم با تشکر از حمایت های سازمان برنامه و بودجه در این شرایط، این حمایت ها را عامل اصلی و مهم در اتمام پروژه ها دانست و گفت: آنچه در این هفت سال در آموزش عالی اتفاق افتاده، تلاش مستمر برای اتمام پروژه های در دست احداث بوده است.

وی با بیان اینکه ظرفیت و توانمندی به حد نهایی و قابل اعتماد در جامعه علمی کشور وجود دارد، گفت: لازم است مسئولان و برنامه ریزان کشور مساعدت کنند تا این ظرفیت علمی و فناوری امکان بروزشان در جامعه فراهم شود و شاهد توسعه کشور مبتنی بر علم و فناوری باشیم.

وزیر علوم گفت: در بخش های مختلف آموزش عالی دستاورد های مناسبی برای عرضه به مردم داشته و داریم که می توانند در فرصت های مناسبی عرضه شوند و حتماً باید به خود باوری در کشور امیدوار باشیم.

در این نشست مجازی که با حضور وزیر علوم، معاونان این وزارت، مسئولان سازمان برنامه و بودجه و رؤسای دانشگاه ها و مراکز پژوهشی برگزار شد، برخی از 160 پروژه عمرانی اتمام یافته و قابل بهره برداری دانشگاه ها، مراکز آموزشی، پژوهشی و فناوری افتتاح شدند و همچنین عملیات احداث دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه جندی شاپور آغاز شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "غلامی: پروژه های ناتمام را برای دولت آینده به حداقل می رسانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غلامی: پروژه های ناتمام را برای دولت آینده به حداقل می رسانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید