تداوم تعطیلی مترو و اتوبوس مشهد تا اطلاع ثانوی

به گزارش فرافایل، خبرنگاران/خراسان رضوی معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از موافقت شورای اسلامی شهر با ادامه تعطیلی فعالیت قطار شهری و اتوبوسرانی تا اطلاع ثانوی خبرداد.

تداوم تعطیلی مترو و اتوبوس مشهد تا اطلاع ثانوی

خلیل الله کاظمی با اعلام این خبر اظهار کرد: پیش از این تعطیلی خدمات دهی اتوبوسرانی و قطار شهری تا 23 فروردین از سوی شورای اسلامی شهر تصویب و تصمیم گیری در مورد ادامه تعطیلی یا شروع فعالیت پس از این تاریخ به شهردار مشهد تفویض شده بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، وی اضافه نمود: برای تصمیم گیری در این خصوص، موضوع در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر که صبح امروز با حضور شهردار مشهد برگزار گردید، آنالیز و مصوب شد، تعطیلی خدمات دهی اتوبوسرانی و قطارشهری تا اطلاع ثانوی ادامه داشته باشد.

کاظمی ادامه داد: همچنین مقرر شد که شهرداری مشهد هفته آینده لایحه ای در مورد ادامه تعطیلی اتوبوسرانی و قطار شهری یا تعطیلی قطارشهری و فعالیت محدود اتوبوسرانی و یا بالعکس به همراه چگونگی فعالیت و ساعت خدمات دهی در صورت فعال شدن خدمات دهی ناوگان اتوبوسرانی و قطارشهری به شورای شهر ارائه دهد که این لایحه ظرف هفته آینده به شورا ارائه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تداوم تعطیلی مترو و اتوبوس مشهد تا اطلاع ثانوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم تعطیلی مترو و اتوبوس مشهد تا اطلاع ثانوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید